Elizjum

Komentarze   

#63 Wojciech Załoga 2017-10-10 19:56
Dni bezpośrednio po utracie bliskiej osoby to czas wyjątkowo trudny.
Każde wsparcie udzielone w tym okresie jest bardzo cenne.
Taką wspaniałą pomoc po śmierci mojej Mamy uzyskałem ze strony
Domu Pogrzebowego „ELIZJUM”.
Już pierwszy kontakt przyniósł przeświadczenie, że sprawy pochówku przekazuję we właściwe ręce.
Sposób prowadzenia rozmowy , profesjonalne porady przy ustalaniu szczegółów pogrzebu świadczyły o empatii i ogromnym doświadczeniu.
Przebieg pogrzebu ściśle odpowiadał wcześniejszym ustaleniom, a Pracownicy Domu Pogrzebowego w sposób niezwykle taktowny wykonywali swoje obowiązki.
Bardzo dziękuję za wspaniałe przygotowanie i przeprowadzenie pogrzebu mojej Mamy.
Dom Pogrzebowy „ELIZJUM” to wzór najwyższych standardów w tak trudnej profesji.
Serdecznie Firmę polecam.
Cytować
#62 Luki 2017-09-19 07:54
Dziękujemy za przepięknie zorganizowaną uroczystość pogrzebową. Pan Artur oraz Panowie, którzy tego dnia obsługiwali pogrzeb to ludzie z klasą, będący jednocześnie wsparciem w tak trudnym dla nas dniu. Ponadto kierując podziękowania do całego zakładu pogrzebowego Elizjum nie mogę pominąć Pani Sylwii, bez której pogrzeb zapewne nie odbyłby się w zaplanowanym terminie. Dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu i indywidualnym podejściu do sprawy mogliśmy z całkowitym spokojem przygotować się do ceremonii pogrzebowej. Po prostu... DZIĘKUJEMY.
Cytować
#61 Sebastian i Kasia 2017-06-25 11:18
Zostaliśmy wybrani aby zostać rodzicami aniołka.
Nasz Filipek pomagał nam przez cały czas.
To, że wybraliśmy Elizjum nie było przypadkiem.Uroczystość POGRZEBOWA naszego synka była KRÓLEWSKA.dziękujemy za pełen PROFESJONALIZM.Nasz synek był w dobrych rękach.Życzymy właścicielom domu pogrzebowego wielu Łask bożych.W trudnych chwilach bóg stawia na naszej drodze niesamowitych ludzi i takim człowiekiem jest pan Artur który zaopiekował się nami i Filipkiem.
Cytować
#60 Krystyna 2017-03-27 15:35
Serdecznie dziękuję za zorganizowanie pogrzebu Taty. Mowa laudacyjna i oprawa muzyczna, jak również cała ceremonia była wręcz wspaniała. Właściciele wyróżniają się na tle innych firm (byłam w kilku) pomocą, życzliwością, podejściem do klienta i profesjonalnym wykonaniem usług. Dziękuję, , Pani Sylwio i Panie Arturze.
Cytować
#59 S 2017-02-07 10:20
Profesjonalna pomoc na najwyższym poziomie w tych trudnych dla nas chwilach. Gorąco dziękujemy i polecamy.
Cytować
#58 konrad 2017-01-22 21:06
W imieniu swoim i całej rodziny chciałem serdecznie podziękować za zorganizowanie pogrzebu taty Remigiusza, w szczególności za odpowiedzi na pytania, z którymi zderzyliśmy się pierwszy raz w życiu. Nie było najmniejszego problemu w kontaktowaniu się z zakładem pogrzebowym, nawet w bardzo późnych godzinach wieczornych. Bardzo cenne były też informacje nie związanie bezpośrednio z pogrzebem, ale dotyczące spraw związanych ze śmiercią bliskiej osoby. Wszystko podczas pogrzebu było dopasowane według naszych potrzeb. w obecnych czasach nieczęsto spotyka się firmy z tak życzliwym podejściem do klienta. Raz jeszcze dziękujemy!
Cytować
#57 Krystian 2016-12-07 11:00
W imieniu swoim oraz całej rodziny chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalne podejście i wyczucie w kontakcie z nami, a także za zaangażowanie przy organizacji przepięknej i godnej ceremonii pożegnania najbliższej nam osoby. Serdecznie polecamy usługi Pani Sylwii i Artura.
Cytować
#56 Wojtek 2016-07-15 15:20
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za uczciwy i godny pochówek zmarłej mamy. Firma godna polecenia. Uczciwa tania i pomocna klientowi.
Cytować
#55 Mirosław 2016-04-22 16:25
szczere podziękowania za godne i pełne szacunku ostatnie pożegnanie mojej babci Krystyny.
Pełen profesjonalizm, szybkie załatwienie tak trudnych spraw.
Spokój i empatia To określa właścicieli i ważna w dzisiejszych czasach uczciwość!!! Bardzo sprawnie z dopilnowaniem każdego szczegółu. dziękujemy pani Sylwi i panu Arturowi oraz obsłudze zakładu. polecam z pełną odpowiedzialnością.
Cytować
#54 Krystyna 2016-01-24 15:07
Profesjonalnie, kulturalnie i taktownie - to najkrótsza recenzja usług świadczonych przez dom pogrzebowy Elizjum. Nie mamy najmniejszych zastrzeżeń do przygotowań i przebiegu uroczystości pogrzebowych naszej mamy i babci. Przygotowania i wszelkie formalności w biurze załatwione zostały bardzo, w sposób taktowny, nienarzucajacy. Na szczególne podkreślenie zasługuje pełne powagi i godności zachowanie pracowników firmy prezentowane podczas ceremonii oraz w kondukcie.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież