Elizjum

Kremacja

Tradycyjny pochówek poprzez złożenie ciała zmarłego do grobu to nie jedyna opcja, którą mogą Państwo wybrać. Ponadto, możliwa jest kremacja zwłok, a w konsekwencji – pochówek urnowy. Urnę składa się do grobu lub kolumbarium - zgodnie z wyborem Rodziny Zmarłego.

Jeśli Państwa życzeniem jest kremacja i pochówek urnowy – Zakład Pogrzebowy Elizjum świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie.

Kremacja zwłok: Warszawa i okolice

Jak wygląda proces kremacji zwłok?

  • wymagana jest specjalna, ekologiczna trumna kremacyjna – wykonana w całości z tektury bądź drewna (dostępne w naszej ofercie); do trumny nie wkładamy żadnych płynów, urządzeń na baterię itp.; dodatkowe akcesoria wkładane są już bezpośrednio do urny z prochami,
  • kremacja zwłok przeprowadzana jest w tradycyjnym ubraniu, wybranym przez Rodzinę bądź w specjalnym całunie kremacyjnym,
  • prochy Zmarłego trafiają do urny ( mtalowej, drewnianej, kamiennej, kompozytowej, mosiężnej, itp.), która zastępuje trumnę na kolejnych etapach ceremonii pogrzebowej.
  • niewielką ilość prochów można umieścić w relikwiarzu w formie medalika, bądź niewielkiej urny, którą można postawić na honorowym miejscu w domu,
  • przed kremacją może się odbyć pożegnanie Zmarłego z rodziną, również w obecności księdza; rodzina może również być obecna podczas procesu spopielania zwłok lub na samym jego początku.

Koszt usługi kremacyjnej w naszym Zakładzie Pogrzebowym to 530 zł. Zapewniamy również możliwość wykonania wszystkich innych usług pogrzebowych – od odbioru ciała Zmarłego z domu (Warszawa i okolice), aż po ułożenie kwiatów na grobie.

By uzyskać więcej informacji, prosimy o telefon bądź bezpośrednią wizytę w naszej siedzibie.

 

 

CAŁODOBOWY NUMER TELEFONU: 

tel. 513-059-721 i 519-666-163

ul. Radzymińska 163

wjazd od ul. Jórskiego

03-576 Warszawa

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.